کیفیت شام عروسی الویت هر مهمانی است

کیفیت شام عروسی الویت هر مهمانی است

میز شام عروسی یکی از موارد ضروری در تشریفات عروسی است که باید توجه زیادی به آن داشت. به همین دلیل پیش از برگزاری جشن عروسی باید برنامه ریزی های لازم برای برپایی یک میز شام عالی داشت. نکات بسیاری در مورد میزشام عروسی و دیگر مناسبت ها وجود دارد که در ادامه به بررسی تمامی آن ها خواهیم پرداخت.

تزئین میز شام عروسی

تزئین میز شام عروسی به گونه ای باید باشد که بتواند زیبایی را به دکوراسیون مکان برگزاری جشن ببخشد و در جذب کردن افراد به دور میز شام تاثیرگذار باشد. یکی از موارد مهم در تزئین میز شام نوع چیدمان غذا و دسر می باشد که بهترین روش برای قرار دادن آن ها بر روی میز به صورت منظم و قابل دسترس برای همگان است. اگر تمام غذاهای سرو شده بر روی یک طرف میز قرار بگیرد، نه تنها میز شام عروسی از نمای زیبایی برخوردار نمی شود، بلکه دسترسی افراد به تمامی غذاها و دسرها سخت خواهد بود.

ظروف و وسایل پذیرایی

ظروف از جمله دیگر مواردی است که تاثیر بسزای آن را می توانید در زیبایی چیدمان میز شام مشاهده کنید. وسایل پذیرایی شامل موارد مختلفی است که از آن ها می توان به قاشق ها و چنگال ها اشاره نمود که طرز چینش آن ها کمی با دیگر موارد متفاوت است. این لوازم پذیرایی باید در هنگام چیدمان با فاصله مناسب و مشخص شده ای از لیوان ها قرار بگیرند. استفاده از شاخه گل کوچک در کنار ظروف، پیچیدن ربان دور ظروف یا دستمال سفره های تزئین شده کنار ظروف، زیبایی چیدمان میز شام را دو چندان می کند.

تزئین میز شام با گل و شمع

اصولا تزئین و چیدمان میز شام توسط بودجه ای که به آن اختصاص داده می شود، مشخص می شود. استفاده از گل های طبیعی و شمع گزینه های مناسب و متداول برای تزئین میز شام هستند.

اگر تصمیم گرفته اید که میز شام عروسی خود را توسط گل تزئین کنید، باید گلدان های آن با یکی از اجزای میزتان دارای هارمونی رنگ باشد. این هارمونی رنگ باعث شیک تر دیده شدن میز شام خواهد شد. همچنین میز شام عروسی می تواند دارای ترکیبی از گل آرایی و شمع آرایی باشد.

از جمله موارد دیگری که در تزئین میز شام عروسی تاثیر بسیار مثبتی دارد، استفاده از رومیزی های زیبا و منحصر به فرد است. اگر جشن عروسی شما در باغ برگزار می شود، چیزی بهتر از رومیزی های متنوع نیست. زیرا باعث ترکیب زیبایی با نمای خود باغ خواهد شد.

تزئین میز شام عروس و داماد

تزئین میز شام عروس و داماد باید کاملا متفاوت با میز مهمان های دیگر باشند. این تفاوت در نوع چیدمان باید کاملا مشهود و جذابیت به خصوصی را داشته باشد. زیرا عروس و داماد در جشن برگزاری در صدر قرار دارند و تمام توجهات به سمت آن ها معطوف است. پس میز شام آن ها نیز باید به گونه ای باشد که این توجهات را دو چندان کند.

میز شام سایر مجالس

به جز میز شام عروسی، مراسمات دیگر نیز ممکن است به تزئینات خاص و ویژه نیاز داشته باشد، از جمله جشن تولد، سالگرد ازدواج، سمینار، مراسم ترحیم و… میز شام در بین تشریفات این گونه مجالس از جمله مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت به عنوان مثال:

میز شامی که برای تولد درنظر گرفته می شود دارای چیدمان شاد و تم رنگ انتخاب شده، متناسب با سن و جنسیت میزبان است، تنوع انواع دسر در این مدل جشن بسیار چشمگیر است که تاثیر زیادی در زیبایی چیدمان میز دارد.

تزئین میز شام عروسی توسط گروه های تشریفاتی

نمی توان از اهمیت چیدمان میز شام در مراسمات به خصوص عروسی چشم پوشی کرد؛ زیرا یکی از ضروری ترین بخش های جشن است. به همین دلیل باید نهایت تلاش خود را به کار ببرید تا جشن شما در بهترین صورت ممکن برای شما و برای تمامی مهمان ها برگزا شود و چیزی بهتر از سپردن تشریفات مجلس به شرکت های تشریفاتی نمی توان توصیه کرد.

در موسسات تشریفات مجالس، کارکنان آموزش دیده و متبحر تشریفات عروسی، بهترین چیدمان را به شما ارائه می دهند. این نکته را در نظر بگیرید که هرچه مراسم بزرگتر و با شکوه تر باشد، استفاده از تیم متخصص برای چیدمان میز شام ضروری تر است.

بدون هیچ نگرانی کار تزئین میز شام عروسیتان را به مجموعه تشریفاتی اکسیر بسپارید

مجموعه تشریفات مجالس اکسیر با داشتن بهترین ظروف و امکانات تزئین میز شام عروسی شما را به صورت کاملا حرفه ای و متفاوت انجام می دهد. کادر تشریفات متخصص و آموزش دیده اکسیر با نظارت دقیق از لحظه به لحظه مراسم بر چیدمان و پذیرایی میز شام، خیال شما را از هرگونه نگرانی در این مورد آسوده می کند.