کندی بارو آبشار شکلات، یک پذیرایی خاص در جشن عروسی باشکوه شما

کندی بارو آبشار شکلات، یک پذیرایی خاص در جشن عروسی باشکوه شما

یکی از اصلی ترین قسمت های پذیرایی ها در مهمانی و جشن ها، استفاده از شیرینی، شکلات و تنقلات است. این شیوه از پذیرایی، سال هاست که در تمام دنیا مرسوم است و به کندی بار شهرت دارد. نکته جالب توجه این است که پذیرایی با تنقلات شیرین هر ساله تغییر می کند و شما دیزاین ها و منوهای متفاوتی را در مهمانی های مختلف می بینید.

بنابراین کندی بار همواره پذیرایی مدرنی است که اجرای آن نیاز به تخصص و سلیقه دارد.

تعرف کامل تر از کندی بار

درواقع کندی بار میزی است که به آن میز بار یا تنقلات گفته می شود و معمولا با میزهای گرد یا مستطیل با قطر کم در مراسم مختلف اجرا می شود.

کندی بارها در انواع مراسم ها مانند جشن های، عروسی، نامزدی، عقد، تولد ها و جشن های مربوط به ولنتاین و دیگر جشن ها اجرا می شود و این خود گویای محبوبیت بالای این مدل از پذیرایی است.

مزایای استفاده از کندی بار در جشن ها:

  • نظم دادن به جشن و جلوگیری از پراکندگی وسایل پذیرایی
  • جذاب تر شدن دیزاین مهمانی
  • مهمانان متناسب با ذائقه خود نوع تنقلات را نتخاب می کنند

تنقلاتی که در کندی بار استفاده می شود

در کندی بارها تنقلات مختلفی استفاده می شود و انتخاب تنقلات با عوامل مختلفی مانند نوع جشن، سن و جنس مهامان ها و فصل مهمانی تغییر می کند. به طور کلی تنقلاتی که در کندی بارها استفاده می شود شامل:

شکلات ها، اسمارتیزها، کوکی ها، کیک ها، انواع پاستیل، پاپ کورن، چیپس و پفک، انواع فینگرفودها و نوشیدنی های طبیعی و صنعتی است.

برای کسانی که به تغذیه سالم اهمیت می دهند، تنقلاتی مانند چوب شور، میوه های خشک، آجیل و نوشیدنی های طبیعی مانند شیر موز، شیر هویج، شیر کاکائو، نسکافه، شیر نارگیل و آب میوه ها را می توان استفاده کرد.

تزیینات کندی بار

اقلامی که روی میز کندی بار قرار می گیرند سلیقه ای است، اما معمولا رنگ بسته بندی شیرینی و شکلات و ظروف با تم رنگ مراسم هماهنگ انتخاب می شود.

برای تزئین میز نیز استفاده از بادکنک، گل های طبیعی، پارچه های رنگی، ربان و اوریگامی متداول است.

آبشار شکلات

یکی دیگر از قسمت های جذاب میز کندی بار، آبشار شکلات است. در آبشار شکلات انواع شکلات مایع با غلظت مشخص استفاده میشود

معمولا دستگاه های آبشار شکلات به صورت پلکانی طراحی می شوند و شکلات مایع از بالاترین طبقه به پایین ترین طبقه سرازیر می شود. مسلما دیدن چنین منظره ای هر بیننده ای را مجذوب کرده و استفاده از آن در مراسم جلوه خاصی به این مراسم می بخشد.

استقبال موسسات تشریفات از کندی بارها

امروزه کندی بارها توسط موسسات تشریفات مجالس به زیبایی هر چه تمام، همراه با تم و رنگ مورد علاقه مشتریان طراحی و اجرا می شود. سپردن این بخش از مهمانی به موسسات تشریفات مجالس، بار سنگینی از دوش مهمان برمی دارد زیرا انتخاب منوی پذیرایی، ظروف پذیرایی و تزئین میز کاری زمان بر و هزینه بر است که اگر به افراد متخصص سپرده شود، مطمئنا در زمان و هزینه میزبان صرفه جویی خواهد شد و می توان مراسمی شیرین، لذت بخش و خاطره انگیز را برای میهمانان به یادگار گذاشته شود.

خدمات مجالس اکسیر با اجرای تم های مختلف کندی بار و آبشار شکلات در مراسم عروسی، جشن تولد، جشن ولنتاین و سایر جشن ها و مراسم ها، سعی در برگزاری بهترین نوع پذیرایی برای مشتریان خود دارد.

مجموعه تشریفات اکسیر در این قسمت از پذیرایی هموراه سعی دارد بهترین نوع شکلات، نقلات و … را برای هر سلیقه ای تهیه کند و مراسمی شیرین، لذت بخش و خاطره انگیز را برای مهمانان به یادگار بگذارند.

اعتماد کنید و لذت ببرید