کافی شاپ یک گزینه خاص و رمانتیک در مکان برگزاری عروسی

 کافی شاپ یک گزینه خاص و رمانتیک در مکان برگزاری عروسی

امروزه برای برگزاری مراسم ها، معمولا از باغ تالار یا تالار بنا بر بودجه و تعداد مهمان ها استفاده می‌کنند. باغ تالارها نسبت به تالارها مزایای زیادی دارد. دیزاین قسمت ورودی باغ تالارها بسیار شیک تر است. فضای زیادی برای دعوت مهمان ها دارد، همچنین در بیشتر باغ تالارها شهربازی کوچکی برای بچه ها تدارک دیده اند و از همه مهم تر در باغ تالارها و تالارهای بزرگ فضایی را به کافی شاپ اختصاص می‌دهند.

کافی شاپ ها چه تاثیری در کیفیت برگزاری یک عروسی دارند؟

کافی شاپ فضایی بین رستوران و کافه است. که در آن انواع نوشیدنی های سرد و گرم، انواع قهوه، چای، غذاهای سرد و گرم سرو می‌شود. داشتن فضایی آرام و دور از هیاهو، کمترین انتظاری است که می‌توان از یک کافی شاپ داشت. کافی شاپ های سالن های عروسی در واقع مکانی برای راحتی و آرامش و دور شدن از صدا و شلوغی عروسی هستند، از این رو انتخاب مناسب و هوشمندانه ی میز و صندلی ها در کافی شاپ کمک زیادی به این امر می‌کند. استفاده از کافی شاپ در باغ تالارها و تالارها مزایای زیادی دارد که در ادامه ی مطلب به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • کافی شاپ را معمولا در بخش دنجی از باغ آماده می‌کنند، از طراحی و دکوراسیون خاصی برای کافی شاپ استفاده می‌کنند، ممکن است کاملا سنتی و نوستالژیک باشد یا مدرن و کلاسیک. از این رو نمای زیبایی به باغ تالار می‌بخشد.
 • به دلیل طراحی و دکوراسیون زیبای آن ممکن است فیلمبردار تعدادی از عکس ها یا بخشی از فیلم برداری کلیپ را در این قسمت انجام دهد.
 • در یک جشن عروسی ممکن است برخی از مهمانان مسن یا بیمار باشند و بودن طولانی مدت در جشن برایشان سخت باشد، به همین دلیل می‌توانند بخشی از مراسم را در کافی شاپ به دور از هیاهو و شلوغی، با هم نشینی با دوستان خود بگذرانند.
 • کافی شاپ باغ تالار برای زنان باردار یا زنانی که بچه ی کوچک دارند نیز بسیار مناسب است و می‌توانند هرگاه از شلوغی مراسم خسته شدند، اوقات آرامش بخشی را در این کافی شاپ سپری کنند.

ویژگی های یک کافی شاپ مناسب باغ تالارها وتالارها

برای اختصاص دادن بخشی از باغ تالار به کافی شاپ باید به نکاتی توجه کرد:

 • پیشنهاد می‌شود کسانی که باغ تالارها یا تالارهای بزرگ با فضای زیاد دارند به فکر راه اندازی کاف شاپ باشند. در باغ تالارها با فضای کم اختصاص دادن بخشی از فضای آن برای کافی شاپ باعث کوچک شدن باغ تالار می‌شود.
 • توصیه می‌شود از یک گوشه ی دنج و با طبیعت زیبا برای کافی شاپ استفاده کرد. استفاده از یک حوض کوچک یا آب نما در قسمت ورودی کافی شاپ بسیار زیبا و دلنشین است.
 • بهتر است از دیزاینرها و طراحان دکوراسیون حرفه ای برای تزئین کافی شاپ استفاده کرد. باتوجه به دیزاین باغ تالار و تالار و ورودی آن ها ممکن است کافی شاپ به صورت سنتی یا مدرن دیزاین شود. اگر فضای مختص به کافی شاپ بزرگ باشد، این امکان وجود دارد که قسمتی از کافی شاپ به صورت سنتی باشد که برای افراد مسن بسیار مناسب است و بخشی از کافی شاپ به صورت مدرن دیزاین شود و از منوی جدید و متناسب با دیزاین استفاده کرد که برای جوانان بیشتر قابل پسند است.
 • پخش موزیک کلاسیک و نواختن پیانو فضای کافی شاپ را دلنشین تر می کند
 • پیشنهاد می‌شود برای انتخاب میز و صندلی های کافی شاپ نهایت دقت را به خرج داد تا انتخاب درست و متناسب با دیزاین کافی شاپ را داشت.
 • منوی کافی شاپ بهتر است جامع باشد. قهوه یکی از نوشیدنی هایی است که طرفداران زیادی دارد. از این رو کیفیت قهوه در کافی شاپ بسیار مهم است.
 • قیمت محصولات ارائه شده در کافی شاپ نیز بسیار مهم است. توصیه می‌شود از تعرفه های عادی و استاندارد برای منو استفاده کرد.
 • کارکنان کافی شاپ بهتر است لباس فرم بپوشند و برخورد محترمانه با مراجعه کنندگان داشته باشد.

خدمات تشریفاتی مجلس اکسیر

خدمات تشریفاتی مجلس اکسیر یکی از بهترین و با کیفیت ترین خدمات تشریفاتی است که کلیه کارهای مربوط به مراسم شما را با بهترین کیفیت و به روز ترین متدها انجام می‌دهد. باغ تالارهای ارائه شده در اکسیر یکی از بزرگترین و شیک ترین باغ تالارهایی است که برای جشن مراسم عروسی استفاده می‌شود و دارای امکانات رفاهی متعدد از جمله کافی شاپ با فضای دلنشین و منوی روز هستند.