چگونه یک دیزاین رویایی برای ورودی باغ و تالار عروسی خود داشته باشیم

چگونه یک دیزاین رویایی برای ورودی باغ و تالار عروسی خود داشته باشیم

برای کسانی که به دنبال برگزاری یک جشن مجلل هستند، باغ تالارها یک انتخاب عالی و هوشمندانه است. زیرا باغ تالارها نسبت به تالارهای بدون محوطه و بدون فضای سبز، چند مزیت دارند.

یکی از این ویژگی ها، ورودی زیبای باغ تالارهاست که با دیزاین منحصر به فرد و متنوعی که دارند، هنگام ورود مهمان ها و حتی هنگام ورود عروس و داماد جلب توجه زیادی می کند.

درواقع ورودی تالار، اولین مکانی است که جلب توجه می‌کند و مهمانان با دیدن آن می‌توانند حدس بزنند که به یک عروسی با شکوه و لوکس دعوت شده اند. از این رو زیبایی و دیزاین آن بسیار حائز اهمیت است.

ایده های جالب و متفاوت برای دیزاین ورودی باغ تالار

ورودی باغ تالار مسیری است که از درب ورودی باغ شروع و افراد را تا محل ورود به سالن هدایت می کند. زیبایی این بخش از مکان عروسی در کیفیت عکس ها و کلیپ های ضبط شده از مراسم نیز تاثیر زیادی دارد.

از این رو باغ تالارها برای تزئین ورودی، رقابت بالایی با یکدیگر دارند و بهترین دیزاینرها را برای این منظور انتخاب می کنند. ایده های متنوعی برای دیزاین ورودی باغ تالارها وجود که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم:

 • برای ورودی باغ تالار می‌توان بر اساس متراژ محوطه ی باغ از یک مسیر مارپیچ که بر روی یک استخر یا حوض بزرگ قرار دارد، یا از یک مسیر مستقیم و در عین حال شیک استفاده کرد.
 • استفاده از انواع کف پوش های متنوع برای قسمت ورودی باغ تالار یکی دیگر از ایده های دکوراسیون این قسمت است. بر اساس مقدار بودجه ای که صاحبین باغ تالار صرف می کنند، می‌توان از چمنزارهای مصنوعی، سنگ های گران قیمت، کف پوش های سه بعدی، شن های درشت و شیشه برای کف قسمت ورودی استفاده کرد.
 • دیزاین سقف ورودی باغ تالار، باید جدید و البته زیبا باشد تا به چشم بیاید. می‌توان از طرح های مختلف کنافی برای سقف استفاده کرد و متناسب با فصل، از ایده های جدید برای دیزاین این طرح ها بهره گرفت. در فصل زمستان سفید بسیار شیک و ساده است. برای فصل بهار می‌توان از شکوفه های رنگی برای دیزاین استفاده کرد. بادکنک آرایی نیز برای فصل تابستان بی نظیر است.
 • می‌توان متراژ کمی از قسمت ورودی باغ تالار را به شکل تونل درست کرد و از شمع، فانوس و مشعل های آتش برای نورانی کردن این قسمت استفاده کرد. این کار باعث جذابیت بیشتر قسمت ورودی می‌شود.
 • استفاده از انواع آب نماها با اشکال و ابعاد مختلف نیز برای قسمت ورودی جالب و دیدنی است.
 • نور پردازی یکی دیگر از ایده ها برای دیزاین ورودی یک باغ تالار است. با قرار دادن چراغ های تزئینی رنگی در فاصله ی معین، فضایی شاد و روشن ایجاد می‌شود. برای باغ تالارهای کلاسیک بهتر است از چراغ های لوکس استفاده شود.
 • در قسمت ورودی باغ تالار می توان از سیستم های صوتی برای پخش آهنگ های ملایم و عاشقانه استفاده کرد.
 • اگر قسمتی از ورودی باغ تالار دارای پله باشد می‌توان از گل های طبیعی پر پر شده بر روی پله ها استفاده کرد.
 • استفاده از انواع آتش بازی زمینی و هوایی در قسمت ورودی به هنگام ورود عروس و داماد نیز بسیار مهیج است و باعث ذوق و شوق مهمانان نیز می‌شود.

استفاده از ایده های جالب و به روز به هنگام ورود عروس و داماد، به زیبایی ورودی باغ تالار می‌افزاید. در باغ تالار ها که قسمت ورودی معمولا در هوای آزاد قرار دارد، می‌توان از ایده های زیادی برای جذابیت بیشتر استفاده کرد. به عنوان مثال:

 • قرار دادن دو کبوتر یا مرغ عشق در قفس که عروس و داماد آن ها را در دست گرفته و همزمان با هم آزاد می‌کند، تصویر زیبایی هم برای مهمان ها و هم در فیلم عروسی ایجاد می‌کند.
 • بالن های کوچک پوشیده از گل رز قرمز که هنگام ورود عروس و داماد به هوا می‌روند، ایده ی جدید و متفاوتی برای لحظه ی ورود عروس و داماد است.
 • ساقدوشان عروس و داماد با لباس هماهنگ، مقابل هم ایستاده اند و هنگام عبور عروس و داماد آن ها را گلباران می‌کنند.

برگزاری جشن عروسی در باغ تالار ها توسط خدمات مجالس اکسیر

مجلس خدمات تشریفاتی اکسیر، یکی از بهترین و کامل ترین خدمات تشریفاتی است که انواع تالار و باغ تالارها، با زیباترین دیزاین ها را در اختیار عزیزان برای برگزاری جشن عروسی قرار می‌دهد. قسمت ورودی باغ تالار دارای متفاوت ترین دیزاین ها است که فضای رویایی و با شکوهی برای عروس و داماد و مهمانان ایجاد می‌کند.