پرسش و پاسخ

1-با کدام باغ و تالارها همکاری دارید و اغلب در کدام منطقه تهران هستند؟

تشریفات مجالس اکسیر، با به روزترین باغ و تالارهای مختلف همکاری می کند تا طبق نظر و انتخاب و همچنین براساس تعداد مدعوین شما عزیزان، بهترین و به قیمت ترین فضاهای موجود را به شما معرفی نمایید .

با توجه عقد قرارداد با باغ ها وسالن های متفاوت نسبت به چگونگی مراسم شما می توان در هر نقطه از شمال، شرق، غرب و حومه تهران فضاهای متفاوت و با امکانات کامل در اختیار شما عزیزان قرار داد تا با توجه به سلیقه و خواست شما برای مهمترین شب زندگیتان رزرو گردد.

2-مکان های شما کدام سمت است ؟

در اکثر نقاط تهران و حومه که مخصوصا سمت غرب تهران بدلیل ازدیاد باغ و سالن و غیر سکونت، مکان های حومه غرب تهران بیشتر است.

 

3-سابقه کار شما چند سال است؟

تشریفات اکسیر، با 12 سال سابقه درخشان، در برگزاری مراسم هایی متفاوت با سبک های گوناگون و مدرن در زمینه های مختلف فعالیت داشته است.

همچنین با نوآوری سبک وبه روز بودن در تمام آیتم ها، توانسته جایگاه ویژه ای در ارائه خدمات نزد مشتریان گرامی کسب نماید، شما می توانید با بازدید از مجموعه و آرشیو نمونه کارها و همچینین تماس با عروس دامادهای سالیان گذشته، از اعتبار و چگونگی اجرای مراسم های برگزار شده توسط این تشریفات به حسن سابقه ما پی ببرید.

 

4-ورودی باغ ها از چه قیمتی شروع می شود ؟

قیمت ورودی باغ و تالارها بسیار متفاوت است و به تعداد مدعوین،فاصله نسبی با تهران و شیک بودن محل مورد نظر شما بستگی دارد و اینکه چه امکاناتی در آن فضا برای مراسم شما محیا شده باشد.

5-تشریفات شما خدمات شهرستان ها هم عهده دار میشود؟

بله، تشریفات مجالس اکسیر در هر نقطه از ایران خدمات مجالس شما را بعهده می گیرد، وهمچنین تمامی لوازم و کلیه موارد مورد نیاز شما توسط مجریان مجرب تشریفات اکسیر، هماهنگ و اجرا می شود، که البته این گونه مراسم ها با توجه به مسافت تا پایتخت، به هماهنگی قبلی بیشتری احتیاج دارد.

 

6-سرویس های شما شامل چه مراسم هایی می شود؟

اجرا و برگزاری کلیه مراسم از جمله مراسمهای عروسی، نامزدی و حنابندان، جشن تولد، جشن فارغ التحصیلی، برگزاری همایش، جشن افتتاحیه، سمینار و نمایشگاه، توسط کادر مجرب تشریفات مجالس اکسیر ارائه می شود.

 

7-شما از چه دیزاین هایی در مراسم ها استفاده می کنید؟

تشریفات اکسیر، دیزاین های گوناگونی را ارائه می دهد که شامل گل آرایی، شمع آرایی، ریسه آرایی و … می شود و به سلایق و نظرات مشتریان عزیز بستگی دارد. همچنین انتخاب محوطه برگزاری مراسم شما در چیدمان و دکور آن مکان بی تاثیر نمی باشد. دیزاین های اجرا شده در مراسم شما کاملا انحصاری است و امکانات ویژه و اکسسوری های گوناگونی بر اساس سلیقه های شما عزیزان فراهم گردیده است .

 

8-گل آرایی مراسم های شما چگونه است؟

گل آرایی مراسم ها شامل بخش های ورودی، میزهای مدعوین و میز شام، جایگاه عروس و داماد و کلیه فضاهای جشن و گل آرایی سفره عقد می باشد. تشریفات اکسیر با عقد قرارداد با بهترین و معتبرترین گل فروشی ها، با دیزاین و طراحی ویژه و الهام از هارمونی مراسم و رنگ بندی مورد نظر شما، به مراسم های شما جلوه ای زیبا و متفاوت می بخشد.

 

9-گل آرایی روی منو است ؟

تمامی بخش های گل آرایی اعم از جایگاه، ورودی، میز شام و دیزاین در منوهای تشریفات اکسیر لحاظ گردیده شده است. شما برای موارد دیزاینی لازم نیست موردهای سفارشی را جداگانه پرداخت نمایید چرا که تمامی موارد دیزاینی متعلق به شرکت در روز مراسم شما با توجه به سلیقه تان قابل اجرا می باشد.

 

10-منو شامل چه مواردی می شود؟

شامل تمامی خدمات از قبیل: انواع غذا، سالاد، دسر و پذیرایی، ظروف و چیدمان، تزئینات و گل آرایی و حمل و نقل موارد در منو شرکت منظور گردیده شده است.

 

11-منوی تشریفات شما، شامل تهیه میوه و شیرینی هم می شود؟

بله، تشریفات مجالس اکسیر با تهیه مرغوب ترین و متنوع ترین میوه های فصل و همچنین سفارش شیرینی های تازه و کیک مراسم عروسی از بهترین قنادی ها، بر اساس سلیقه شما عروس و دامادهای عزیز، از میهمانان گرامی تان به نحو احسن پذیرایی می کند.

 

12-تشریفات شما جهت برگزاری مراسم ها، چه خدماتی را ارائه می دهد؟

تشریفات مجالس اکسیر، با ارائه تمامی خدمات کترینگ و تشریفاتی از جمله معرفی و عقد قراداد و دیزاین و طراحی محل برگزاری، پذیرایی مراسم و سرو شام،چیدمان سفره عقد، کافی شاپ و چایخانه سنتی و سرو فینگرفودهای سرد و گرم، جشنی به یاد ماندنی را در بهترین باغ و تالارها برای شما به ارمغان می آورد. همچنین با عقد قرارداد با حرفه ای ترین استودیوهای فیلمبرداری و عکاسی و معرفی بهترین موزیک ها و نورپردازی سالن و محوطه و همچنین معروفترین و زبده ترین آرایشگاه های عروس و داماد و مزون های لباس را برای مراسم شما درنظر گرفته که با توجه به سلیقه شما معرفی می شود.

 

13-قیمت منوهای شما به چه صورت است؟

قیمت منوها بسیار متفاوت است و به سلیقه شما و انتخاب منوی غذایی شما مشتریان گرامی بستگی دارد. تشریفات اکسیر با انعطاف پذیری کامل سفارش شما عزیزان را باز می گذارد تا با انتخاب و سلیقه و خواسته خودتان، منویی بر اساس نیاز شما طراحی نموده و بتوانیم در خدمت شما عزیزان باشیم. شما می توانید با هماهنگی قبلی جهت دیدن نمونه کارهای ما حضورا مراجعه کرده تا با توجه به نیازها و درخواست شما، قیمت خدمات را محاسبه نموده و در صورت تمایل، برگزاری مراسمتان را به عهده بگیریم.

14-منوهای شما از چه قیمتی شروع می شود؟

بسته به امکانات و کمیت سفارشی قیمت های تشریفات متغیر است، لذا خواهشمند است برای اطلاع از قیمت های منو با قرار قبلی به دفتر موسسه مراجعه نمایید.