زیباتری فضای جشن عروسی شما با گل آرایی چندین برابر می شود

زیباتری فضای جشن عروسی شما با گل آرایی چندین برابر می شود

شب عروسی، آن شب رویایی و به یاد ماندنی که هر کسی از بچگی آرزویش را در ذهن خود دارد، حالا که زمان آن رسیده باید به بهترین شکل ممکن برگزار و تمام اقدامات لازم برای یک جشن با شکوه فراهم و مهیا باشد.

یکی از این اقدامات گل آرایی است که در بخش های مختلف استفاده می شود تا یک شب خاطره انگیز و همه چیز تمام را برای تمام زوج ها رقم بزند. گل آرایی حرفه ای نیازمند هنر، تجربه و حرفه و دانش به روز است.

از گل آرایی برای قسمت های مختلفی از مجالس استفاده می‌کنند:

  • گل آرایی جایگاه عروس و داماد: در یک جشن نامزدی و یا عروسی مرکز توجه، جایگاه عروس و داماد است. لذا باید گل آرایی این قسمت با نهایت دقت و سلیقه انجام شود. از ترکیب گل با شمع، پارچه های زیبا و ظریف برای ایجاد فضای رمانتیک استفاده می شود.
  • گل آرایی محل ورودی: برای گل آرایی درب ورودی باغ یا تالار نیز از گل های طبیعی و خوش رایحه برای به وجد آوردن مهمانان استفاده می‌شود.
  • گل آرایی میز شام: برای چیدمان میز شام استفاده از گل های به کار رفته شده در جایگاه عروس و داماد، موجب حفظ هارمونی دیزاین سالن می‌شود، قرار دادن گل ها در گلدان یا دیزاین گل ها به صورت کروی شکل در استند گل تعبیه شده روی هر میز از چیدمان متداول میز شام و میز جایگاه مهمان ها است.
  • گل آرایی ماشین عروس: همیشه دیزاین ماشین عروس یکی از دغدغه و نگرانی عروس و داماد بوده که خوشبختانه امروزه با وجود انواع مدل ها و سبک های به روز گل آرایی ماشین، این دغدغه خیلی کمرنگ تر شده است. عموما رنگ گل های تزئین شده برای ماشین عروس با رنگ ماشین تضاد دارد و نوع و رنگ گل ها نیز مشترک با دسته گل عروس انتخاب می شود.
  • گل آرایی سفره عقد: سفره عقد یکی از موارد ضروری در هنگام عقد است و سابقه ای کهن دارد. دیزاین و چیدمان سفره عقد امری مهم به شمار می‌رود که علاوه بر وسایل مشترک در تمامی آنها، استفاده از وسایل تزئینی متفاوت مانند گل طبیعی و مصنوعی، مروارید، شمع و کریستال ها، زیبایی و جلوه ی سفره عقد را چندین برابر می‌کند. استفاده از گل های طبیعی برای دیوار پشت جایگاه عروس و داماد نیز ایده جالب و زیبایی است.

استفاده از هنر و خلاقیت گل آرایی علاوه بر جشن عروسی، برای جشن تولد، سالگرد های ازدواج و مراسم حنابندان نیز استفاده می‌شود.

گل آرایی مجلس خود را به حرفه ای ها بسپارید

افراد متخصص و با تجربه در زمینه ی گل آرایی با رعایت نکات و اصولی مانند استفاده از نظر و سلیقه ی عروس و داماد، انتخاب مناسب گل ها براساس فصل، فضای مهمانی و مقدار هزینه و بودجه ی در نظر گرفته شده ی عروس و داماد برای قسمت گل آرایی، کار دیزاین و چیدمان گل را انجام می‌دهند.

سبک های مختلف گل آرایی

تزئین و چیدمان گل ها به روش و سبک های مختلفی انجام می‌شود.

  • سبک مدرن: برای گل آرایی روش مدرن از انواع پارچه ها و ربان، گل و برگ های خشک شده استفاده می‌شود.
  • سبک کلاسیک: یکی از مرسوم ترین روش های گل آرایی، سبک کلاسیک یا سنتی می‌باشد. این روش از کشورهای اروپایی گرفته شده و گل های بیشتر به صورت اشکال مختلف هندسی تزئین می‌ شوند. روش نگهداری و مراقبت از گل ها در این روش بسیار حائز اهمیت است.
  • سبک شرقی: در تزئین و چیدمان گل به روش شرقی از گل های کمتر و شاخه های شکسته و برگ های خشک شده بیشتر استفاده می‌شود. برای دوست داران طبیعت و محیط زیست، این نوع از گل آرایی مناسب ترین روش گل آرایی است.

 گل آرایی جشن شما توسط خدمات مجلس تشریفاتی اکسیر

خدمات مجلس تشریفاتی اکسیر یکی از بهترین و با کیفیت ترین گل آرایی ها را به کمک کادر مجرب و با تجربه انجام می‌دهد. تمام کارهای دیزاین و گل آرایی ارئه شده توسط خدمات اکسیر بسیار متفاومت و خاص و در عین حال جذاب و به روز است.

کادر حرفه ای اکسیر برای لحظه به لحظه ی مراسم و جشن شما و متناسب با سلایق شما برنامه ی خاص و ویژه در نظر دارد. پس با خیال آسوده به ما اطمینان کنید.