با آتش بازی و نور افشانی، جشن عروسی خود را باشکوه تر و به یاد ماندی تر کنید

با آتش بازی و نور افشانی، جشن عروسی خود را باشکوه تر و به یاد ماندی تر کنید

در یک جشن عروسی برنامه ریزی شده، از انواع مختلف برنامه ها برای جذابیت جشن استفاده می‌شود. یکی از بخش های مهیج و محبوب مراسم عروسی، که از گذشته تا امروز ادامه داشته آتش بازی است. اما آتش بازی ها نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده اند و امروزه از انواع مختلف آتش بازی استفاده می‌شود. از آتش بازی معمولا به سه روش استفاده می‌کنند که در اینجا به آن ها اشاره خواهیم کرد:

آتش بازی گرم
آتش بازی گرم بسیار زیبا و البته مهیج است و در زمان های گذشته نیز از این نوع آتش بازی استفاده می‌کردند. برای انجام آتش بازی گرم حتما باید جشن عروسی در یک باغ تالار یا تالارهایی که محوطه باز بزرگ دارند، برگزار شود. آتش بازی گرم دود زیادی دارد و جرقه های آن بسیار داغ هستند و ممکن است به اجسام و افراد نزدیک آسیب وارد کند. وسایل آتش بازی گرم دارای فیتیله هستند و باید آن ها را به صورت دستی روشن کرد. لذا در آتش بازی گرم امکان روشن کردن همزمان و منظم تعداد زیادی از وسایل آتش بازی امکان ندارد.

آتش بازی سرد
آتش بازی سرد نسل جدیدی از آتش بازی است که از وسایل برقی استفاده می‌شود و بسیار پر کاربرد هستند. آتش بازی های سرد در انواع مختلف وجود دارند، می‌توان از طریق ریموت و از راه دور آن ها را کنترل کرد. آتش بازی سرد هیچ خطری ندارد و به هیچ چیزی آسیب وارد نمی‌کند. نوع محبوب و پر کاربرد آتش بازی سرد، آبشار سرد است که بسیار زیبا و چشم نواز است. جرقه های ناشی از آبشار سرد، داغ و سوزنده نیست. مزایای آتش بازی سرد نسبت به آتش بازی گرم، امکان استفاده از آتش بازی سرد در محیط های بسته و سالن ها است و در لحظه می‌توان از تعداد زیادی وسایل آتش بازی سرد استفاده کرد. هیچ دودی تولید نمی‌کند و جلوه ی بسیار زیبایی برای فیلم برداری و عکاسی دارد.

نور افشانی آسمانی( آتش بازی هوایی)
برای آتش بازی هوایی از شوتینگ که مواد آتش زا را به آسمان پرتاب می‌کند، استفاده می‌شود. این نوع آتش بازی حتما باید در هوای آزاد انجام شود. شوتینگ ها انواع مختلفی دارند و از 16 شوت شروع شده و تا 150 شوت نیز ادامه دارد. این اعداد مربوط به تعداد شلیک هایی است که دستگاه شوتینگ به سمت آسمان پرتاب می‌کند.

اجرای آتش بازی در 4 بخش از برنامه جشن عروسی
از آتش بازی در بخش های مختلف مراسم طبق سلیقه و نظر شخصی و مشورت با فیلم بردار می‌توان استفاده کرد. برای جذابیت بیشتر بهتر است از آتش بازی در این بخش ها استفاده کرد:

آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد:
هنگام ورود عروس و داماد تمام نگاه ها به سمت آن ها است و مرکز توجه قرار می‌گیرند. این لحظه یک فرصت عالی برای نور افشانی و آتش بازی است تا به هیجان و جذابیت آن بیفزاید. در دو طرف قسمت ورودی انواع آبشارهای سرد قرار می‌گیرد و به محض وارد شدن عروس و داماد، روشن می‌شوند و لحظه ی زیبا و به یادماندنی را برای همه ی افراد رقم می‌زند.

آتش بازی هنگام بریدن کیک:
لحظه ی بریدن کیک نیز یکی از مهم ترین و جذاب ترین بخش مراسم عروسی است. با اجرای یک آتش بازی متفاوت و حرفه ای، می‌توان زیبایی این لحظه را چند برابر کرد. بریدن کیک معمولا در سالن و فضای بسته انجام می‌شود، و تعداد زیادی نظاره گر هستند، از این رو بهترین انتخاب برای آتش بازی استفاده از آبشار سرد است. تعداد آبشارهای سرد بسته به فضای سالن متغیر است.

آتش بازی هنگام رقص دو نفره:
هنگام رقص دو نفره ی عروس و داماد، تمام مهمان ها نظاره گر این لحطه هستند. برای جلوه ی بیشتر رقص عروس و داماد، دور تا دور جایگاه رقص را از وسایل آتش بازی سرد قرار می‌دهند و لحظه ی اوج رقص عروس و داماد، بهترین زمان برای روشن کردن این وسایل آتش بازی است. می‌توان با توجه به ریتم آهنگ، شدت مواد آتش زا را کم و زیاد کرد. با انجام درست و همزمان آتش بازی، لحظه ای بسیار خاص و مهیج را هنگام فیلم برداری از رقص دو نفره به ثبت رساند.

آتش بازی و نور افشانی هنگام بدرقه ی عروس و داماد:
پس از اتمام مراسم هنگامی که تمام مهمانان آماده ی رفتن هستند، می‌توان از آتش بازی گرم در فضای باز استفاده کرد و یک پایان مهیج و جذاب رقم زد. اصولا فیلم بردار لحظه ی خداحافظی و سوار شدن عروس و داماد به ماشین عروس، فیلم می‌گیرد، با انجام آتش بازی در این قسمت لحظه ی زیبایی توسط دوربین ثبت می‌شود.

اجرای آتش بازی و نور افشانی توسط تشریفات مجلس اکسیر
موسسه تشریفات خدمات مجالس اکسیر مفتخر است با ارائه بهترین و جذاب ترین خدمات، شبی خاطره انگیز را برای شما فراهم سازد
تشریفات مجالس اکسیر از به روز ترین ایده ها و طراحی های برای جذابیت بیشتر مراسم استفاده می‌کند و با اجرای آتش بازی های جذاب در بخش های مختلف جشن، یک شب خاطره انگیز و رویایی را برایتان به ارمغان می‌اورد.
در تشریفات اکسیر اجرای آتش بازی در پنج مرحله ورودی، جایگاه عروس و داماد، جایگاه رقص، برش کیک و بدرقه عروس و دامادهای عزیز انجام می شود.
این مؤسسه با انجام تشریفات عروسی با کیفیت و متنوع، شادی و هیجان را برای بهترین شب زندگی شما به ارمغان می‌آورد.