درباره ما

تشریفات مجالس اکسیر فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه تشریفات و خدمات مجالس آغاز کرده و تاکنون با برگزاری بیش از 1000 مجلس به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و مطابق متد روز، موفق به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود شده است.

خدمات تشریفات مجالس اکسیر شامل برگزاری کلیه جشن ها از جمله عروسی، عقد، نامزدی، حنابندان، تولد، فارغ التحصیلی و همچنین برگزاری سمینارها و همایش ها است و با در اختیار داشتن و معرفی باغ ها و سالن های مجلل، همین طور با بهره گیری از مدرن ترین دیزاین و دکوراسیون همراه شما است.

ما با گردآوری تیمی مجرب ازجمله مشاوران (درخصوص نحوه برگزاری مراسم و انتخاب مکان مراسم)، پرسنل اداری و مهمان داران با تجربه، تحصیل کرده و آموزش دیده، مجموعه‌ای عالی از خدمات مجالس را گردآوردیم تا رضایت مشتریان عزیز را به دست آوریم.

خدمات مجالس اکسیر همواره کوشیده است که با تمام توان و ظرفیت خود و با توجه به سلیقه متفاوت شما عزیزان سرویس ها و خدمات متنوعی را به شما عرضه نماید تا یک شب به یادماندنی را در کنار عزیزانتان تجربه کنید.

هدف تشریفات اکسیر، برگزاری مراسم و جشن های شما به بهترین شکل ممکن می باشد تا علاوه براینکه از مراسم خود لذت کامل را می برید، شبی ماندگار را در کنار مهمانان عزیزتان تجربه نمایید.

از این رو تشریفات اکسیر با توجه به تنوع خدمات و تشریفات و سروس های متفاوت ازجمله فیلم برداری، عکاسی، ماشین عروس، لباس عروس و… سعی براین دارد اکسیری از بهترین های خدمات مجالس را به شما معرفی کند تا بتوانید در کمال آرامش، از مراسم خود لذت کامل ببرید و این شب به یاد ماندنی را در کنار عزیزانتان به جشن و سرور بپردازید.

ما با سال ها تجربه در امر برگزاری مجالس خاطره ای خوش برای شما عزیزان را فراهم می آوریم.