انتخاب کفش عروسی

هنگام انتخاب کفش عروسی مناسب، پارامترهای مختلفی در نظر گرفته می شود: راحتی، سبک، تم، آب و هوا، محل برگزاری (ساحل، باغ، تالار) و مهم ترین آن  ویژگی ها و شخصیت شما. تلاش برای تیک زدن همه این گزینه ها به نظر می رسد کار بزرگی است، بنابراین برای کمک به شما، ما با هم مجموعه ای از سبک های مختلف برای پیدا کردن کفش  عروسی مختصتان آماده کرده ایم.

 

شما می خواهید راحت باشید! ولی نگران نباشید که نداشتن پاشنه، از جذابیته کفشتان کم میکند. با انتخاب کفش عروس مسطح و جذاب، انتخاب فوقالعاده خواهید داشت و در طول شب به خودتان اجازه میدهید تا آزادانه برقصید.

 

شما ترجیح میدهید و یا شاید لازم میدانید تا کفشتان پاشنه داشته باشد و نیز به شدت نیاز به احساس راحتی دارید. برای اینکه هر دو را درکنار هم داشته باشید کفش های عروس با پاشنه های بلند یکسره به شما راحتی و قامت بلند هدیه میدهد.

شما یک عروس کلاسیک هستید و می خواهید کفش مناسب برای یک رویداد رسمی داشته باشید. همچنین می دانید که یک پاشنه بلند متوسط پا را از احساس خستگی حفظ می کند، که این موضوع خیلی مهم است زیرا در روز عروسیتان یکی از چیزهایی که باید در نظر بگیرید این است که راحتی و زیبایی کفش، شما را عروس چالاک و سرزنده نشان میدهد.

شما یک عروس با پاهای زیبایی هستید، اگر عروسی ساحلی دارید و لباس عروس حریر، با پوشیدن این جواهرات، راه رفتنتان را همانند رقصیدن به نمایش بگذارید.

 

Tags: